COLORLINK INDUSTRIAL CO.,LTD

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Chiny COLORLINK INDUSTRIAL CO.,LTD profil firmy
  • Chiny COLORLINK INDUSTRIAL CO.,LTD profil firmy
  • Chiny COLORLINK INDUSTRIAL CO.,LTD profil firmy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter
marki: Pakiet kolorów
Ilość pracowników: 200~300
Coroczne wyprzedaże: 3000000-5000000
Rok założenia: 2010
pc Export: 90% - 100%
Wprowadzenie

Od 2010 roku COLORPACK koncentruje się na drukowaniu opakowań elastycznych (BOPP/VMPET/PE), etykiet samoprzylepnych, toreb papierowych, pudełek opakowaniowych, pudełek na prezenty itp., aby zaspokoić różne potrzeby klientów na całym świecie, który jest oryginalnym profesjonalnym producentem w CHINY, Dostosowywanie unikalnych opakowań dla różnych marek produktów, aby nasi klienci mogli promować swoje marki i uzyskiwać lepszą sprzedaż.
Nasz warsztat jest zbudowany zgodnie z inteligentnymi standardami Industrial 4.0, w tym 8000 m2 100 000 poziomów bezpyłowego warsztatu oczyszczania.Wyposażona w 4 zestawy szybkich linii produkcyjnych BOBST do druku, prędkość druku sięga do 400 m/min, z maksymalnie 10 kolorami druku.
Istnieje 8 zestawów inteligentnych cyfrowych urządzeń do kontroli jakości o wysokiej rozdzielczości, aby zagwarantować, że żadne wadliwe produkty nie zostaną pominięte, wraz z naszą rygorystyczną polityką zapewnienia jakości zapewnia najwyższą satysfakcję klienta. Dzięki certyfikatom FDA, EU10-2011, ISO9001: 2015 i FSSC22000 również wdrożyć system zarządzania doskonaleniem cyklu PDCA wewnętrznie.
Mając na celu „dobra jakość, zero wad”, aby zapewnić konsumentom produkty opakowaniowe o stałej wysokiej jakości.

Historia

2010 utworzenie zespołu COLORPACK w HONGKONGU w Chinach;
2013 COLORPACK Set Factory w Guangzhou w Chinach, zapewnia niestandardową usługę pakietową na rynek globalny;
2015 COLORPACK Sprzedaj rynek online, taki jak Alibaba, Aliexpress, Amazon itp.
2018 COLORPACK wprowadza na rynek międzynarodową markę „COLORPACK”;
2021 COLORPACK szuka bardziej globalnego partnera, aby razem wygrywać.

Usługa

1. Dostosowana usługa pakietowa: zapewnij niestandardowe rozwiązanie pakietowe, aby uzyskać bardziej atrakcyjny;
2. China Export Agency Service: Ocena fabryczna, kontrola produktów, kontrola załadunku, wysyłka i lokalna deklaracja niestandardowa, zaopatrzenie, rozwiązania oparte na klientach.

Nasz zespół

COLORPACK został dobrze rozpoznany na rynku i rozwinął się w wszechstronną firmę, obejmującą zespół projektowy produktu, zespół produkcyjny i zespół marketingu marki. Zawsze utrzymujemy wysokie poczucie kryzysu i regularnie dokonujemy autorefleksji, patrzymy w przyszłość i wstecz oraz zbieramy opinie rynkowe na temat naszych usług i produktów, aby znaleźć sposoby na ciągłe doskonalenie. Doskonale rozumiemy, że jakość jest podstawą wszystkiego dla międzynarodowej marki. Nasi koledzy z QC ściśle nadzorują każdy proces produkcyjny według oryginalnego projektu, jak wydajność, wykonanie, trwałość itp. Jednocześnie zawsze jesteśmy gotowi wziąć na siebie odpowiedzialność społeczną.