Linia produkcyjna

COLORLINK INDUSTRIAL CO.,LTD linia produkcyjna fabryki 0

OEM / ODM

Kierując się podstawowymi potrzebami klientów, dostarczamy naszym klientom produkty i rozwiązania, nalegamy na optymalizację i innowacyjność, stale tworzymy długoterminową wartość dla naszych klientów i staramy się być potężnym bodźcem dla rozwoju Twojej firmy.
Nasz zespół może pomóc Ci przyspieszyć realizację pomysłów
Od 10 lat koncentrujemy się na rozwoju i produkcji opakowań, w tym opakowań elastycznych (BOPP/VMPET/PE), etykiet samoprzylepnych, toreb papierowych, pudełek do pakowania, pudełek na prezenty.

 

COLORLINK INDUSTRIAL CO.,LTD linia produkcyjna fabryki 0

R & D

Szybkie wprowadzanie nowych produktów, wzmacnianie zdolności dystrybucji kanałów, przejmowanie udziału w rynku, poprawa szybkości iteracji;
Unikaj nadmiaru towarów, zwiększaj rotację finansowania, kontroluj efektywnie koszty, łagodź presję na ryzyko rynkowe;
Przyspiesz uzupełnienie towarów, przyspiesz recykling funduszy, wykorzystaj możliwości rynkowe, szybko skonfiguruj sieć dystrybucji.

Proces produkcyjny i dobór materiałów są silnym wsparciem dla zadowolenia klientów i lepszego korzystania z nich.COLORPACK posiada profesjonalne techniki i sprzęt, aby w pełni wykorzystać zasoby.Grupa R&D mocno wierzy, że koszt nie jest redukowany przez oszczędność zasobów, ale rozsądny projekt.Cała procedura projektowania powinna być zoptymalizowana zgodnie z warunkami rynkowymi i docelowymi kosztami, aby skutecznie kontrolować czas i koszty materiałów.